Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5763
+48 71 381 20 48 unimebel@giecierur.com

Zapraszamy do współpracy! Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Technolog produkcji

Miejsce pracy: Brzezinki koło Jelcz-Laskowice, na trasie głównej Jelcz-Laskowice > Oleśnica

Opis stanowiska pracy:

  • Opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych/zleceń produkcyjnych;
  • Opracowywanie i prowadzenie dokumentacji produkcyjno-technologicznej, bieżąca aktualizacja zmian;
  • Kontrola nad uruchomieniem pierwszych sztuk wyrobu oraz bieżące monitorowanie produkcji;
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na produkcji, wprowadzanie zmian technologicznych i materiałowych;
  • Usprawnianie procesów produkcyjnych w celu zachowania standardów jakościowych, minimalizacji strat materiałowych i niezgodności;
  • Opracowywanie oprzyrządowania do maszyn, prostych narzędzi produkcyjnych oraz szablonów kontrolnych; prowadzenie wykazów, monitoring zużycia i inicjowanie procesów regeneracji;
  • Wprowadzanie i kontrola realizacji zamówień klientów oraz stanów i zużycia materiałów produkcyjnych;
  • Współpraca z dostawcami materiałów i usług oraz z klientem w zakresie realizowanych zamówień produkcyjnych oraz oferowania usług;
  • Ścisła współpraca z kadrą zarządzającą produkcją, z pracownikami produkcji oraz z administracją biurową w firmie;
  • Pomoc w szkoleniach produkcyjnych;
  • Udział w projektach optymalizacyjnych i usprawnieniach infrastruktury firmy;

 Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (min. średnie; mile widziani absolwenci uczelni wyższych technicznych chętni do rozwoju i nauki w tym obszarze);
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość oprogramowania do projektowania 3D;
  • Sprawna obsługa komputera i pakietu Office (MS Excel/Word);
  • Ogólna znajomość zagadnień produkcyjno-technologicznych w obszarze obróbki metali, budowy maszyn, innych technicznych;
  • Samodzielność, dobra organizacja czasu pracy, systematyczność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz w kontaktach z kontrahentami;
  • Mile widziane: znajomość programu Solidworks; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; znajomość procesów obróbki plastycznej stali; prawo jazdy kat. B; znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną, codzienną komunikację;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę;
  • Praca jednozmianowa (godz. 7.00-15-00);
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;
  • Premie uznaniowe, świąteczne;
  • Praca w miłej atmosferze w zgranym zespole;
  • Szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, telefon komórkowy, kawa/herbata;

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do składania CV na adres e-mail: malgorzata.mikielewicz@giecierur.com

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Na podstawie art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE.L Nr 119, str. 1), dalej „RODO”, oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Unimebel Sp. z o.o.  z siedzibą w Brzezinki, ul. Główna 3D, 55-220 Jelcz-Laskowice, zwanym dalej „Unimebel Sp. z o.o.” lub „Administratorem” danych osobowych w celu rekrutacji na stanowisko Technolog produkcji w Unimebel Sp. z o.o.   Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie
z art. 4 pkt 11 RODO.

Kontakt tel. w sprawie oferty: +48 797 471 170

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gięcia rur i profili oraz do współpracy!

Kontakt